Přeskočit na obsah

Doprava zdarma na veškerý sortiment.

O nás

Náš příběh začíná v prvním čtvrtletí roku 2020, kdy začínáme pracovat na prvních třech produktech. Pečlivě je testujeme a postupem času zlepšujeme a následně plánujeme. O půl roku později se snažíme přijít na to, jak snížit náklady na výrobu aby byly naše produkty cenově dostupné pro úplně všechny zákazníky - i ty nejnáročnější. Po půl roce velkého trápení se nám to povedlo.

Produkty značky MagicSky byly na českém trhu poprvé uvedeny koncem roku 2021. Od té doby jsme získali veliký počet kladných ohlasů a získali jsme dobré jméno nejen díky modernímu vzhledu produktů a jejich nepřekonatelných vlastnostech, ale i především díky kvalitě a zpracování a dostupným cenám.

Portfolio produktů MagicSky má jednoduchý výběr. Nabízí od revolučního LED nástěnného osvětlení (Kouzelné nebe), přes unikátní LED pásky RGB IC, až po výkonný přenosný mixér. Více produktů je zatím ve fázi testování a vyvíjení. 

V roce 2022 poprvé otevíráme velkoobchod pro obchody, firmy, a podniky. Náš velkoobchod se využívá například na prodávání MagicSky produktů, jako dárky pro zaměstnance, vybavení do podniku či kanceláře, a nebo jen pro poptávky ve větším množství.

Naše mise je zkráceně "hodně ovoce za málo peněz". V jiných slovech se snažíme vytvořit precizně kvalitní výrobky za dostupné ceny. Díky našim materiálům použitých na produktech jsme také šetrní k přírodě.

 

 

...a příběh stále pokračuje

Doručení zdarma do 48 hodin

Nejsme dropshipping! Vše máme skladem. Objednávky do 15:00 odesíláme v den objednání.

Garance spokojenosti

Spokojenost zákazníka je náš cíl, a díky vaší radosti jsme na naší práci hrdí.

Garance vysoké kvality

Veškeré produkty jsou naše vlastní a prochází dlouhými procesy několika kontrol.